O nas

FUN DRUK jest prężnie rozwijającą się firmą z Lublina. Posiadamy duży wybór tuszy oraz tonerów zarówno oryginalnych i fabrycznie nowych zamienników. W szerokiej ofercie artykułów biurowych znajdziesz wszystko dla swojej firmy i domu. Wyróżnia nas profesjonalizm oraz indywidualne podejście do Klienta.

Fun Druk prowadzi również sprzedaż komputerów i laptopów nowych i używanych. Oferowany używany sprzęt pochodzi z zakończonych leasingów. Komputery przechodzą proces czyszczenia, sprawdzany jest stan techniczny oraz zostają przygotowane do pracy. Każdy komputer posiada oryginalny system operacyjny. Na Państwa życzenie możemy go również skonfigurować ze sprzętem, który już Państwo posiadają. W ofercie mamy również drukarki, skanery oraz inne urządzenia peryferyjne.

Hurtownia tonerów Lublin

Tonery do drukarek laserowych oraz Tusze do drukarek atramentowych. W ofercie zamienniki i oryginalne tonery. Zachęcamy do odwiedzania strony i obserwowania naszych promocji! Posiadamy jedne z najniższych cena w mieście – zwłaszcza przy stałej współpracy. Nie czekaj i skontaktuj się już z nami!

Tonery Lublin do drukarek laserowych

W ofercie posiadamy nowe tonery do drukarek laserowych wiodących marek tj. Kyocera, Konika Minolta, HP, Brother, Canon, Lexmark, Samsung, Ricoch. Ponadto w ofercie serwis drukarek oraz  możliwość leasingu. Tonery w ofercie posiadamy oryginalne pochodzące od oficjalnych dystrybutorów oraz tańsze wysokiej jakości oraz wydajności zamienniki. Oferowane produkty posiadają gwarancję. Posiadamy również tani papier ksero, bębny do urządzeń laserowych. Jeśli czegoś nie ma w ofercie – a potrzebujesz – skontaktuj się z nami!

Tusze do drukarek atramentowych

W ofercie również tusze oryginalne i zamienniki. Jeśli masz problem z drukarką, przestała drukować, nie drukuje jeden kolor – możesz dostarczyć drukarkę do serwisu. Tusze są wysokiej jakości, przechowywane w odpowiednich warunkach, tak aby po dostarczeniu do Ciebie działały jak najlepiej. Pamiętaj że przy stałej współpracy istnieje możliwość negocjacji już atrakcyjnych cen! Kupując toner lub tusz pamiętaj aby kupić dodatkową ryzę papieru.

 

 

Shopping Cart