Regulamin

Właścicielem sklepu internetowego fundruk.pl, zwanym dalej sprzedającym, jest:

TECH-MAR MACIN ŁUKASIK

ul. Magnoliowa 9
20-143 LUBLIN

Tel.: +48 531-802-002

[email protected]

wpisana do ewidencji działalności gospodarczej Prezydenta Miasta Lublin

NIP: 946-227-36-36

Składanie zamówienia

 1. Zamówienia można składać wyłącznie poprzez stronę internetową www.fundruk.pl przez 24h/dobę 7 dni w tygodniu. Warunkiem realizacji zamówienia jest prawidłowe wypełnienie formularza zamówienia, zaznaczenie wybranej formy dostawy i płatności oraz przesłanie tak wypełnionego zamówienia z panela zakupów.
 2. Do zawarcia umowy dochodzi w momencie potwierdzenia zamówienia przez sprzedającego. Kupujący otrzymuje e-mail z wyszczególnionymi produktami, formami płatności i dostawy.
 3. Sklep zastrzega sobie prawo do wycofania ze sprzedaży niektórych produktów lub zmiany cen produktów bez wcześniejszego poinformowania Klientów.
 4. Sprzedający zastrzega sobie prawo do odrzucenia zamówienia w przypadku gdy formularz zamówienia zostanie wypełniony błędnie, transakcja nie zostanie zatwierdzone w systemie płatniczym, kupujący nie przeleje wymaganej kwoty na konto sprzedającego we wskazanym terminie lub przesyłka nie zostanie odebrana od kuriera.
 5. Ceny podane przez sprzedającego wyrażone są w PLN, zawierają należny podatek VAT. Sprzedający zastrzega sobie prawo do zmiany cen bez informowania o tym zamawiającego, nie dotyczy to cen zamówień będących w trakcie realizacji. Jeśli cena podana w potwierdzeniu jest różna od ceny widniejącej w sklepie internetowym zamawiający ma prawo do rezygnacji z zamówienia.
 6. Sklep fundruk.pl doręcza Kupującemu paragon fiskalny lub, na życzenie Kupującego, fakturę VAT. Zamawiający każdorazowo zgadza się na wystawienie faktury VAT bez jego podpisu.
 7. W przypadku niedostępności towaru w magazynie i u dostawców sklepu zamawiający jest o tym informowany i może podjąć decyzję o częściowej realizacji, wydłużeniu oczekiwania, ma również prawo do rezygnacji z zamówienia.
 8. Kupujący ma możliwość zrezygnować z zakupów na każdym etapie składania zamówienia.

Realizacja zamówienia

 1. Zamówienie wysyłamy na podany w zamówieniu adres bezpośrednio po skompletowaniu.
 2. Na termin otrzymania zamówienia składa się czas realizacji zamówienia oraz czas dostawy.
 3. Realizacja zamówienia następuje w terminie od 2 do 7 dni roboczych.
 4. W przypadku płatności zwykłym przelewem, czas otrzymania przesyłki wydłuża się o czas realizacji przelewu.
 5. Jeśli w zamówieniu znajdą się produkty w danej chwili niedostępne, poinformujemy o tym mailowo lub telefoniczne. Wówczas można będzie wybrać między oczekiwaniem na najbliższą dostawę, zaproponujemy inny podobny produkt bądź zwrot pieniędzy.
 6. Kupujący zostaje poinformowany o przesłaniu zamówionego towaru w osobnym e-mail.
 7. Specyfikacja opłat za przesyłki w Polsce w zależności od formy dostawy i sposobu płatności (ceny zawierają podatek VAT):
  • za pośrednictwem firmy kurierskiej przedpłata – 9,90 zł;
  • za pośrednictwem firmy kurierskiej (przesyłka pobraniowa) – 12,90 zł
  • za pośrednictwem firmy kurierskiej InPost – przedpłata – 9,90 zł;
  • odbiór osobisty – 0 zł.

Formy płatności

 1. Zapłaty za zakupione w sklepie fundruk.pl towary Kupujący może dokonać:
  • przelewem bankowym na konto:TECH-MAR MARCIN ŁUKASIK
   Magnoliowa 9
   20-143 Lublin
   mBank: 69 1140 2004 0000 3102 5683 8873
  • rozliczenia transakcji e-przelewem przeprowadzane za pośrednictwem przelewy24.pl
  • dostawy za pobraniem
  • gotówką lub kartą przy odbiorze osobistym w sklepie w Lublinie przy ul. Magnoliowej 9.

Gwarancje i zwroty.

 1. Wszystkie produkty oferowane w sklepie fundruk.pl są nowe, wolne od wad fizycznych i prawnych.
 2. Podstawa i zakres odpowiedzialności Sprzedawcy względem Klienta, jeżeli sprzedany Produkt ma wadę fizyczną lub prawną (rękojmia) są określone w przepisach ustawy Kodeks Cywilny, w szczególności w art. 556 i następnych Kodeksu Cywilnego.
 3. W przypadku reklamacji towaru kupujący wysyła towar na własny koszt, z pisemnym opisem wady, po pozytywnym rozpatrzeniu reklamacji koszt ten zostanie mu zwrócony na wskazane konto bankowe.
 4. Kupujący ma prawo odstąpienia od umowy – bez podania przyczyny – w ciągu 14 dni. Czas ten liczy się od dnia, w którym Kupujący lub upoważniona przez Kupującego osoba (nie może to być jednak kurier firmy przewozowej), otrzymał ostatni zamówiony produkt. Aby skorzystać z prawa do odstąpienia od umowy, Kupujący musi poinformować o tym fakcie firmę TECH-MAR MARCIN ŁUKASIK telefonicznie lub w formie pisemnej listownie lub za pomocą poczty elektronicznej.
 5. W ciągu 14 dni od daty wpłynięcia reklamacji fundruk.pl ustosunkuję się odnośnie złożonej reklamacji.

Adres korespondencyjny:

TECH-MAR MARCIN ŁUKASIK
Magnoliowa 9
20-143 Lublin
Adres e-mail: [email protected]

Aby odstąpienie od umowy było skuteczne, Kupujący musi poinformować o tym fakcie Sprzedającego w ciągu 14 dni. W przypadku odstąpienia od umowy, Sprzedający zwróci Kupującemu wszystkie poniesione koszty, łącznie z kosztami dostawy niezwłocznie, w ciągu 14 dni od daty otrzymania informacji o odstąpieniu od umowy. Kupujący w żadnym wypadku nie jest obciążany kosztami tego zwrotu. Sprzedający zastrzega sobie prawo do wstrzymania zwrotu, aż do momentu otrzymania towaru.

Prosimy w ciągu 14 dni od dnia odstąpienia od umowy odesłać przesyłkę zwrotną na następujący adres:

TECH-MAR MARCIN ŁUKASIK
Magnoliowa 9
20-143 Lublin

Zwrot jest skuteczny, tylko jeśli zachowany został termin 14 dni. Sprzedający ponosi koszty zwrotu towaru.

Ochrona danych osobowych.

 1. Wyłącznym Administratorem danych osobowych jest TECH-MAR MARCIN ŁUKASIK z siedzibą w Lublinie 20-143 przy ul. Magnoliowej 9, e-mail: [email protected]
 2. Zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dn. 29 sierpnia 1997, informujemy, że dane osobowe Klientów przechowywane są w zbiorze danych firmy TECH-MAR MARCIN ŁUKASIK.
 3. Złożenie zamówienia w sklepie fundruk.pl wymaga wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dn. 29 sierpnia 1997 (Dz. U. nr 133, poz 883).
 4. Dane Klientów przetwarzane są wyłącznie przez firmę TECH-MAR MARCIN ŁUKASIK i nie są przekazywane osobom trzecim i innym instytucjom.
 5. Administrator zapewnia poufność i ochronę danych osobowych Użytkowników korzystających z Portalu na zasadach określonych w niniejszym Regulaminie.
 6. Dane Klientów przetwarzane są wyłącznie na potrzeby realizacji zamówień i w celach marketingowych.
 7. Dane Klientów będą przechowywane do czasu działania fundruk.pl lub do momentu, w którym Klient wystąpi z wnioskiem o usunięcie jego danych z bazy.
 8. Klient ma prawo w każdej chwili żądać zaprzestania przetwarzania jego danych, dostępnych w bazie sklepu fundruk.pl.
 9. Podanie danych przez Klienta nie jest warunkiem koniecznym, ale jest niezbędne do zawarcia umowy sprzedaży i poprawnego zrealizowania zamówienia w sklepie fundruk.pl.
 10. W przypadku jakichkolwiek uchybień Klient ma prawo do wniesienia skargi do odpowiedniego organu.

Postanowienia końcowe.

 1. Zamawiający wyraża zgodę na wykorzystanie jego danych osobowych w celu wykonania zamówienia.
 2. Sklep zastrzega sobie prawo do zmiany regulaminu.
 3. Sądem właściwym do rozpatrywania spraw spornych związanych z umową jest sąd właściwy dla pozwanego lub sąd właściwy dla miejsca wykonania umowy.
 4. Składający zamówienie akceptuje warunki niniejszego regulaminu.

Zgodnie z RODO (art. 17 ust.1), każdy, kto sobie tego zażyczy, otrzyma prawo do usunięcia w całości swoich danych z systemów administratora.

Formularz kasowania danych o Kliencie oraz zamówieniach znajduje się pod adresem: https://www.fundruk.pl/kontakt

Shopping Cart