Polityka prywatności

Ochrona danych osobowych.

  1. Wyłącznym Administratorem danych osobowych jest TECH-MAR MARCIN ŁUKASIK z siedzibą w Lublinie 20-143 przy ul. Magnoliowej 9, e-mail: sklep@fundruk.pl
  2. Zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dn. 29 sierpnia 1997, informujemy, że dane osobowe Klientów przechowywane są w zbiorze danych firmy TECH-MAR MARCIN ŁUKASIK.
  3. Złożenie zamówienia w sklepie fundruk.pl wymaga wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dn. 29 sierpnia 1997 (Dz. U. nr 133, poz 883).
  4. Dane Klientów przetwarzane są wyłącznie przez firmę TECH-MAR MARCIN ŁUKASIK i nie są przekazywane osobom trzecim i innym instytucjom.
  5. Administrator zapewnia poufność i ochronę danych osobowych Użytkowników korzystających z Portalu na zasadach określonych w niniejszym Regulaminie.
  6. Dane Klientów przetwarzane są wyłącznie na potrzeby realizacji zamówień i w celach marketingowych.
  7. Dane Klientów będą przechowywane do czasu działania fundruk.pl lub do momentu, w którym Klient wystąpi z wnioskiem o usunięcie jego danych z bazy.
  8. Klient ma prawo w każdej chwili żądać zaprzestania przetwarzania jego danych, dostępnych w bazie sklepu fundruk.pl.
  9. Podanie danych przez Klienta nie jest warunkiem koniecznym, ale jest niezbędne do zawarcia umowy sprzedaży i poprawnego zrealizowania zamówienia w sklepie fundruk.pl.
  10. W przypadku jakichkolwiek uchybień Klient ma prawo do wniesienia skargi do odpowiedniego organu.
Shopping Cart